Založ si blog

Tajný sen športového fanúšika: futbalový pohár V4

Dnes by som sa chcel venovať futbalu. Vďaka posledným rokom je to šport s najlepšie vybudovanou infraštruktúrou na slovensku, v porovnaní s inými športmi parádnou. Ako by sa dali lepšie využiť tie pekné nové aj staršie štadióny v Bratislave, Trnave, Dunajskej Strede, Žiline, Nitre, Ružomberoku, Senici dúfam že čoskoro v Trenčíne a v Košiciach( tam až keď postúpia do ligy). V slovenskej lige sa moc nenapĺňajú česť výnimkám Dunajská Streda, Bratislava, Trnava, ale v Trnave a Bratislave by to mohlo byť určite lepšie. Rozmýšľal som ako prilákať ľudí na štadión v hojnejšom počte na kvalitnejších súperov, čím by si finančne polepšili kluby. Napadla mi konfrontácia klubov z krajín V4. Na jar sa v drvivej väčšine v európskych pohároch nenachádzajú kluby z V4, čo by sa mohlo využiť na konfrontáciu klubov z týchto krajín. Prvé štyri kluby z každej krajiny, nejakým kľúčom rozlosovať, aby sa stretli kluby z jednej krajiny až v semifinále. Hralo by sa osemfinále, štvrťfinále, semifinále, finále, doma vonku pohárovo.

Keď si spomeniem na tie fotenia prezidentov alebo premiérov po zasadnutí V4, viem si predstaviť, že by sa tam mohli stretnúť aj s prezidentmi jednotlivých futbalových zväzov a politici by mohli podporiť nejakú dohodu, možno aj finančne podporiť prvý ročník. Druhý by si možno už na seba dokázal zarobiť, nejaká reklama, TV práva a možno by to fungovalo. Trh by bol veľký. Keby strašne chceli mohli by sa dohodnúť na nejakej futbalovej únii V4, ktorá by ten pohár zastrešovala a mohla by vyjednať s UEFU nejakú miestenku v pohárovej Európe pre víťaza pohára V4.

Dám príklad keby dokázali dať po jednom milióne ako by to mohlo vyzerať.

Prvé kolo 16 mužstiev po 70 000 eur.

Štvrťfinále 8 mužstiev po 115 000 eur.

Semifinále 4 mužstvá po 200 000 eur.

Finále 2 mužstvá po 350 000 eur.

Víťaz 460 000 eur.

Plus vstupné. Minimálne jeden domáci zápas, maximálne štyri s kvalitnými súpermi. Minimálne 70 000 eur plus vstupné z jedného zápasu, maximálne 1 195 000 eur plus vstupné zo štyroch zápasov. Spojme sa pre futbal aj s Čechmi, Maďarmi a Poliakmi.

Už len aby bolo štastlivo po korone.

Tajný sen športového fanúšika: podpora klubu nákupom základných potravín a potrieb ♥️🖤

25.03.2020

Túto myšlienku mám už dávnejšie. Teraz ju oprášim kvôli ťažkým časom v športe. Možno sa jej niekto chytí, najlepšie p. Drobný a p. Citrón 😊. Príklad dám opäť na hokeji a ich reklamnému partnerovi K-Land, ale určite sa to dá aplikovať pri všetkých športoch a reťazcoch. Dôležité je mať dobrú fanúšikovskú základňu. Princíp spočíva v tom, že vyberieme [...]

Tajný sen športového fanúšika : Česko-Slovenská hokejová liga

22.03.2020

Česko-Slovenská hokejová liga.To je asi sen väčšiny hokejových fanúšikov na Slovensku. Len ako ho premeniť na realitu? Česká hokejová liga je jedna z najlepších v Európe, takže o Česko-Slovenskej lige tam asi nikto ani len neuvažuje (nechceli ani Slovan). Tak ako by sme mohli Čechov presvedčiť na takýto projekt? Podľa mňa len kvalitným projektom, kvalitnou [...]

pocasie-3-6-2020

Teploty sa môžu vyšplhať poriadne vysoko

02.06.2020 21:50

Počasie síce bude stále premenlivé, so zrážkami a búrkami, ale teplota na niektorých miestach Slovenska vás môže prekvapiť.

Vladimir Putin

Šamanovi, ktorý chcel vyhnať z Putina démona, nariadil súd psychiatrickú liečbu

02.06.2020 20:12

Viacerí ochrancovia ľudských práv v súvislosti s touto kauzou varovali pred návratom k praxi z čias Sovietskeho zväzu, keď komunistický režim zatváral svojich odporcov do psychiatrických liečební.

Poľsko, vlajka, zástava, výročie ústavy

Poľská veľvyslankyňa v Prahe mala šikanovať svojich podriadených

02.06.2020 18:23

Osobitná komisia poľského ministerstva zahraničia oznámila, že interné vyšetrovanie skončilo potvrdením mobbingu a diskriminácie pracovníkov ambasády.

Rakúsko Hitler dom redizajn stanica policajná

Z rodného domu Adolfa Hitlera bude policajná stanica

02.06.2020 17:51

Renovácia stavby by mala byť dokončená do konca roka 2022, pričom stáť bude približne päť miliónov eur.

andrej7

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3
Celková čítanosť: 2966x
Priemerná čítanosť článkov: 989x

Autor blogu

Kategórie